تیغه آکرول چهار مدل می باشد:
1- تیغه آکرول تک پل ۲- تیغه آکرول دو پل ۳- تیغه آکرول چهار پل ۴- تیغه آکرول ده سانت
این تیغه ها بسیار با دوام و بیصدا میباشد و در شرایط جوی مختلف ماندگاری بسیار بالایی دارد . دلیل استحکام و امنیت بالا شیارهایی هستند که داخل تیغه قرار دارند و از جنس آلومینیوم میباشد.

در بازار کرکره سه نوع تیغه آلومینیوم وجود دارد:
۱٫ تیغه ای که از مواد دسته اول و از آلومینیوم با بیلت ۶۰۶۳ تولید میگردد که این نوع تیغه از با کیفیت ترین نوع تیغه کرکره به حساب می آید. این تیغه ها بسیار ماندگاری بالایی دارند و عملکرد آنها کاملا بیصدا میباشد.

۲٫ تیغه هایی که از آلومینیوم های مازاد به ترکیب اصلی اضافه و ساخته شده اند که به اصطلاح تیغه های DC نیز نامیده میشود و وزن تقریبا سبکتری دارند. قطعا هیچگاه بیصدایی تیغه اصل را ندارند اما به نسبت برخی تیغه های بی کیفیت از عملکرد قابل قبولی برخوردار بوده اند

۳٫ شده شرکت هایی برای مناسب بودن قیمت تمام شده تیغه آلومینیوم اقدام به ترکیب چندین نوع آلومینیوم مختلف و ضایعاتی در ترکیب تیغه خود داشته اند که وزن سبک ، کیفیت پایین تیغه ، کیفیت پایین رنگ ، عدم دوام در شرایط مختلف جوی و نکته مهم امنیت کاملا سست و شکننده این تیغه از ویژگی های آن به شمار میرود.

از تیغه آکرول میتوان در درب های مغازه ، درب فروشگاه ها ، درب های کارگاهی و سوله ها ، حتی از تیغه ده سانت یا تیغه ۱۰۰ به دلیل وزن بالا و کیفیت برتر برای درب های با عرض و ارتفاع بالا استفاده نمود

دیدگاه خود را ثبت کنید